سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار می‌کند:
سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین 10 و 11 اریبهشت ماه در تهران
یکشنبه 25 فروردین 1398 - 10:43:49 AM

به گزارش معدن نیوز به نقل از روابط‌ عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، این نشست محورها و رویکردهای زمین‌شناسی بنیادی (دبیر علمی مسعود زمانی پدرام)، مخاطرات زمین‌شناختی (امیر شمشکی)، اکتشاف مواد معدنی (سیدمهران حیدری) و علوم‌زمین و جامعه (محمدرضا قاسمی) را در دستور کار خود دارد.

شایان ذکر است، سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین انتخاب و معرفی کتاب برتر و بزرگداشت دکتر محمود احمدزاده هروی را نیز همراه با نمایشگاه فروش و عرضه مستقیم سنگ‌های کلکسیونی و قیمتی برگزار خواهد کرد.

گفتنی است؛ پژوهشکده صنعت نفت، دانشگاه‌های کاشان، زنجان، بوعلی سینا، شهید بهشتی، یزد، دانشگاه‌های آزاد واحد دامغان، واحد کرج، پیام‌نور یزد، کمیسیون ملی یونسکو-ایران، موسسه تحقیقات آب، موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور، پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم‌جوی به عنوان حامیان سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین یاد شده‌اند.
بر اساس این گزارش، از میان مقاله‌های ارسال شده به دبیرخانه سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین 175 مقاله از سوی دوران پذیرفته شده که به صورت سخنرانی و پوستر ارائه خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت و کسب اطلاعات بیشتر درباره سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین به دبیرخانه این نشست راجعه نمایند.


http://www.madannews.com/Fa/News/357745/سی-و-هشتمین-گردهمایی-علوم-زمین-10-و-11-اریبهشت-ماه-در-تهران
بستن   چاپ