معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت سمنان خبر داد؛
ساماندهی و تجهیز ماشین آلات معدنی برای مقابله با سیلاب در سطح استان سمنان
دوشنبه 26 فروردین 1398 - 1:45:43 PM

به گزارش معدن نیوز به نثل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، محمد فروهر با اشاره به اتفاقات اخیر ناشی از وقوع سیلاب در سطح استان گفت: در شرایط جوی هفته جاری و ایجاد سیلاب در برخی مناطق استان ، معادن استان با ساماندهی و تجهیز 20 دستگاه ماشین آلات معدنی نظیر لودر و کامیون در مهار سیلاب و بازگشایی راه های مواصلاتی نقش موثر و بسزایی داشتند.

وی با اشاره به آماده باش کامل معادن استان در این ایام خصوصا در مناطق سیل زده نظیر شهرستانهای آرادان ، دامغان و میامی تصریح کرد: معادن استان با آماده سازی ماشین آلات معدنی همگام با ستاد مدیریت بحران استان و شهرستانها در مهار سیلاب و جلوگیری از بروز مشکل برای هم استانی ها و همچنین مسافران نوروزی و زائران حرم رضوی حضور موثر و چشمگیری داشتند.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: این همکاری موثر بیانگر فرصت بهره مندی از امکانات بخش خصوصی در کنار امکانات و تجهیزات دولتی در شرایط خاص آتی دارد . محمد فروهر با اظهار رضایت از عملکرد بهره برداران معادن از نقش موثر آنان در کنترل و مدیریت بحران در استان تقدیر کرد و خواستار تداوم و افزایش این تعامل و همکاری برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز شد.


http://www.madannews.com/Fa/News/358410/ساماندهی-و-تجهیز-ماشین-آلات-معدنی-برای-مقابله-با-سیلاب-در-سطح-استان-سمنان
بستن   چاپ