پیشکسوتان عکاسی روایت کار در معادن کشور را به تصویر می کشند
پایگاه خبری معدن نیوز- دومین جشنواره ملی عکس معدن با برگزاری تورهای عکاسی از معادن و با حضور جمعی از عکاسان پیشکسوت کشور در حال برگزاری است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، حسین ارجمند مسئول برگزاری تورهای عکاسی جشنواره ملی عکس معدن درباره این تورها گفت:‌ به تازگی جمعی از پیشکسوتان عکاسی به زنجان و شهرستان‌های اطراف اعزام شدند و از معدن سرب و روی انگوران عکاسی کردند. همچنین قرار است برنامه‌های مشابهی در دیگر معادن برگزار شود.

ارجمند ادامه داد:‌ تور مس سونگون آذربایجان نیز به زودی برگزار می‌شود، همچنین در 17 و 18 شهریورماه تور سراسری به ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه را به مدت دو روز برگزار خواهیم کرد و در روزهای 20 و 21 شهریورماه تور عکاسی معدن گل‌گهر در کرمان نیز برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف ما از برگزاری این رویداد آشنا شدن هرچه بیشتر عکاسان با فعالیتهای معادن کشور و در پی آن آشنایی مردم با این مقوله از طریق انتشار عکسها در رسانه‌هاست.

شایان ذکر است جشنواره عکس معدن با موضوعات «انسان و معدن»، «شکوه معدن و صنایع معدنی»، «ایمنی و محیط زیست در معدن» و «صنایع معدنی» برگزار می‌شود. علاقه‌مندان تا روز 25 شهریورماه می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، خیابان سمیه، بعد از خیابان شهید مفتح، پلاک 100، طبقه دوم یا به وب‌سایت www.kimiyafest.ir ارسال کنند. به برگزیدگان این جشنواره نشان کیمیا اهدا خواهد شد.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری