تاسیس و خرید دو شرکت جدید توسط هلدینگ متیل در راستای توسعه فعالیت ها/ از تاسیس پردازش فولاد فرآیند البرز تا خرید صنایع آهن و فولاد آرتاویل
پایگاه خبری معدن نیوز - هلدینگ متیل در راستای توسعه فعالیت های خود اقدام به تاسیس و خرید دو شرکت جدید کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، به تازگی شرکت پردازش فولاد فرآیند البرز توسط هلدینگ متیل تاسیس و شرکت صنایع آهن و فولاد آرتاویل توسط این هلدینگ بزرگ خریداری و جزو متیل شد تا بدین شیوه گستره فعالیت این مجموعه افزایش یابد.

گفتنی است، شرکت پردازش فولاد فرایند البرز در کرج به ثبت رسیده و به عنوان مرکز خدماتی فولاد مبارکه اصفهان در استان البرز شناخته می شود.

زمینه فعالیت این شرکت، فروش انواع محصولات فولادی شامل انواع ورق های فولادی تخت (گرم، سرد، اسید شویی، گالوانیزه، قلع اندود و رنگی) و دیگر مقاطع فولادی (تیرآهن، میلگرد، نبشی و ...) می باشد. این شرکت با هدف ارائه خدمات تبدیلی و تامین نیاز مصرف کنندگان به محصولات فولادی به ویژه محصولات فولاد مبارکه اصفهان در استان البرز راه اندازی شده است. همچنین این شرکت مرکز حمل ترکیبی، برش، شکل دهی و فروش محصولات فولادی به مشتریان در سطح بازار منطقه می باشد.

همچنین شرکت صنایع آهن و فولاد آرتاویل ساخت که در آبان ماه 84 تاسیس شده و در اردبیل به ثبت رسیده، به‌عنوان مرکز و نمایندگی فروش و خدمات محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان در استان اردبیل تا به امروز مشغول به فعالیت بوده است.

این شرکت که فعالیت آن تهیه و توزیع و تبدیل کلیه محصولات آهن و فولاد، تهیه و توزیع انواع قطعات فلزی، واردات و صادرات آهن و فولاد و کلیه کالای مجازی است ظرفیت برش 5 میلیون متر ورق در سال را دارا می باشد. 

لازم به ذکر است، هلدینگ فولاد متیل نیز که در سال 1370 در راستای راه اندازی و راهبری مراکز خدماتی (SERVICE CENTERS) و ایجاد شبکه خرده فروشی در کل کشور توسط فولاد مبارکه تاسیس شده بود، شامل 11 شرکت در 11 استان بزرگ و صنعتی و یک شرکت بین المللی در دبی می باشد.

هلدینگ متیل در نمایشگاه ایران متافو در آذر ماه 97 میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری