حقوق دوم 1650 کارگر دیپلمه گروه ملی فولاد امروز واریز شد/ تسویه حقوق دوم تمامی کارگران تا پایان هفته جاری
پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر کل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار، با اشاره به واریز دومین حقوق معوق 1650 کارگر دیپلمه گروه ملی فولاد در روز جاری، از تسویه حقوق دوم تمام کارگران این شرکت تا پایان هفته خبر داد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، کریم یاوری، درباره آخرین وضعیت تسویه مطالبات معوق 3 هزار کارگر شاغل در گروه ملی فولاد اهواز، با بیان اینکه کارگران زیردیپلم این شرکت، چهارشنبه هفته گذشته 2 ماه حقوق معوق خود را دریافت کردند، اظهار داشت: همچنین در روز پنجشنبه کارگران دیپلمه این شرکت یک ماه از حقوق معوق خود را دریافت کردند و کارگران لیسانس به بالا نیز در روز شنبه یک ماه از مطالبات معوق خود را دریافت کردند.
نماینده ویژه وزیر کار در امور رسیدگی به وضعیت کارگران هفت تپه و گروه ملی فولاد گفت: امروز، دوازدهم آذرماه نیز دومین حقوق معوق تمام کارگران دیپلم به تعداد1650 نفر پرداخت خواهد شد.
وی همچنین با بیان اینکه تمام کارگران لیسانس به بالای گروه ملی فولاد تا پایان هفته جاری حقوق دوم خود را دریافت خواهند کرد، افزود: به این ترتیب دو ماه از مطالبات معوق کارگران این شرکت در این هفته تسویه خواهد شد.
مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار تاکید کرد: دسته بندی انجام شده برای پرداخت حقوق کارگران گروه ملی فولاد توسط کارفرما صورت گرفته است.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری