بانک صنعت و معدن علیرغم تعداد شعب و پرسنل کمتر بازدهی بالاتری در حوزه صنعت کشور دارد
پایگاه خبری معدن نیوز - فعالیت بانك صنعت و معدن به عنوان بانک سرآمد در حوزه تولید و اشتغال، ضامن بقای صنعت كشور است و لازم است دولت و مجلس برای افزایش سرمایه این بانك نقدینگی لازم را اختصاص دهند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، معصومه آقاپور علیشاهی ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: خوشبختانه این بانک به رغم اینکه در مقایسه با سایر بانک های کشور از تعداد شعب و پرسنل کمتری برخوردار است اما بیشترین بازدهی را در حوزه صنعت کشور دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر ضرورت از میان برداشتن موانع پیش روی دست یابی به توسعه پایدار صنعتی در کشور، افزود: بدون شک افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن به عنوان حامی صنعتگران در راستای ارتقای فعالیت های ویژه در حوزه صنایع و معادن و در نهایت رسیدن به توسعه و خودکفایی درکشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ه گفته وی؛ این بانک از نظر شفافیت در ارزیابی طرح های اقتصادی و تجهیز منابع در راستای تولید داخلی و افزون بر آن درحوزه ایجاد اشتغال یکی از بانک های سرآمد کشور است.

نماینده مردم شبستر در خانه ملت، تحقق توسعه اقتصادی را از اهداف بانک صنعت و معدن برشمرد و یادآور شد: از آنجاییکه بانک صنعت و معدن یک بانک توسعه ای بوده در سرمایه گذاری های خود به دنبال سودآوری نیست بنابراین متناسب با مأموریتهای محوله ریسک پذیری بالاتری نسبت به سایر بانک ها دارد و دولت و مجلس باید برای افزایش سرمایه این بانک نقدینگی لازم را اختصاص دهند.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری