بالاترین رکورد تولید چدن پس از توقف کوره بلند شماره یک ذوب آهن در آذر ماه رقم خورد/ تولید در کوره بلند ذوب آهن به بیش از 225 هزار تن چدن رسید/ تولید روزانه چدن حدود 9 هزار تن شد
پایگاه خبری معدن نیوز - حوزه معاونت بهره برداری ذوب آهن اصفهان با همکاری سایر بخش های شرکت، تولید 225 هزار و 658 تن چدن را طی آذرماه (با دو كوره بلند) محقق نمود که این میزان، بیشترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال 94 به شمار می رود.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، تولائیان با اعلام این خبر گفت: حوزه معاونت بهره برداری در راستای سیاست های کارخانه و با تکیه بر دانش و تجربه پرسنل سخت کوش خود، همواره سعی در تحقق اهداف تولید داشته است.

وی افزود: حوزه معاونت بهره برداری باتوجه به شرایط سال های اخیر که کوره بلند شماره یک متوقف بوده است و فقط کوره بلندهای شماره 2 و 3 در مدار تولید قرار دارند و همچنین باتوجه به محدودیت های اخیر تأمین مواد اولیه مورد نیاز، با افزایش سطح بهره وری و راندمان و با تلاش و کوشش پرسنل سخت کوش نسبت به افزایش میزان تولید اقدام نموده است.

معاون بهره برداری شرکت تصریح کرد: در همین راستا این حوزه بر اساس گزارشات ماهیانه عملکرد موفق به تولید 225658 تن چدن طی آذرماه (با دو کوره بلند) گردید که این مقدار بهترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال 94 می‌باشد.

شایان ذکر است در ماه گذشته، تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند با تولید 8965 تن چدن، رکورد تولید روزانه چدن با دو کوره بلند را ثبت نمایند و پاییز طلایی را برای شرکت رقم بزنند.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری