ترمیم حقوق بازنشستگان شرکت مس/ عیدی ازنشستگان مس با مستمری اسفند ماه آنان واریز می شود/ انجام اقدامات مؤثر برای افزایش رفاه بازنشستگان
معدن نیوز - سید حجت ا... موسوی گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده در سال 97 ترمیم حقوق 2500 نفر از بازنشستگان عزیزی بود که مستمری کمتر از سه میلیون تومان دریافت می‌کردند، که این مهم از دی‌ماه 97 اجرایی و باعث شادی نیمی از بازنشستگان عزیز شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، سید حجت ا... موسوی گفت: سال 1397 و هم‌زمانی آن با چهل‌سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، سالی سرشار از تصمیمات مؤثر در بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان و ایجاد آرامش در زندگی پیشکسوتان شرکت ملی صنایع مس ایران بود.

وی افزود: در سال 97، افزایش ضریب هزینه‌های سفر (حدود 17 درصد)، هزینه نگهداری (حدود 100 درصد) و هزینه ورزش (حدود 17 درصد) و هزینه روز بازنشسته (17 درصد) تصویب و اجرایی شدند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی شرکت مس اظهار داشت: همچنین کمک‌هزینه اجاره بهاء نیز مورد تصویب قرار گرفت و در حال اجرا است.

موسوی بیان کرد: از اقدامات مؤثر دیگر می‌توان به محاسبه گروه و پایه سنوات ارفاقی در گروه شغلی دوره اشتغال و محاسبه و پرداخت مابه‌التفاوت آن اشاره کرد.

مدیرعامل مؤسسه صندوق بازنشستگی شرکت مس، افزود: پرداخت مستمری و مزایای بازنشستگان در بیست و پنجم هرماه و بدون حتی یک روز تأخیر و چندین اقدام مؤثر دیگر در سال 97، این سال را به سالی خاطره‌انگیز و عاری از دغدغه برای بازنشستگان عزیز تبدیل ساخت.

به گفته مدیرعامل مؤسسه صندوق بازنشستگی شرکت مس عیدی مصوب نیز همراه مستمری اسفندماه بازنشستگان پرداخت خواهد شد.

موسوی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مدیریت ارشد شرکت مس و هیئت امناء محترم مؤسسه گفت: امیدواریم روند حمایت از بازنشستگان عزیز که همه ما شرایط کنونی را مدیون زحمات آنها در طول سال‌های خدمتشان هستیم ادامه داشته باشد و سال‌‌های بهتر و کم دغدغه تری را برای‌ آنها رقم بزنیم.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری