پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال مس ورزقان
پایگاه خبری معدن نیوز - «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در مسابقات لیگ برتر قوتسال ایران پیامی را منتشر کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

▫️خبر مسرت بخش قهرمانی تیم فوتسال مس ورزقان در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های ایران در روزهای پایانی سال 1397 تکمیل کننده موفقیت‌های صنعت مس ایران زمین در عرصه‌ تولید و توسعه بود. همچنین تکرار این قهرمانی برای دومین سال پیاپی موجب شادی مردم غیور استان آذربایجان شرقی شد و تأییدی بود بر مسیر درست سیاست‌های ورزشی صنعت مس ایران در حمایت از ورزش و فرهنگ ایران زمین.

▫️اینجانب قهرمانی تیم فوتسال مس ورزقان را که با نتایج درخشان و کمترین شکست در این مسابقات همراه بود را به خانواده ورزش صنعت مس ایران، کادر مدیریتی و مربیان پر تلاش این تیم، دلاور مردان تیم فوتسال مس ورزقان و خانواده‌های شریفشان تبریک می‌گویم.

▫️بدون شک این عزیزان با پشتکار فراوان و با بهره‌گیری از استعدادهای ذاتی خود توانستند به این عنوان دست یابند. امید است با استعانت از خداوند متعال و با تکیه بر نیروی جوانی شاهد تداوم این موفقیت‌ها برای کشور و خانواده بزرگ مس باشیم.

محمدرضا بنی‌اسدی‌راد
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری