سهامداران فولاد خوزستان با افزایش 32 درصدی سرمایه شرکت موافقت کردند/ سرمایه فخوز به بیش از 19 هزار میلیارد ریال می رسد
پایگاه خبری معدن نیوز - مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد خوزستان مطابق آگهی منتشر شده در تاریخ هشتم اسفندماه 97 در روزنامه های اطلاعات شماره 27232، صنعت، معدن و تجارت شماره 1249 و دنیای اقتصاد شماره 4557 راس ساعت 10 صبح روز یکشنبه نوزدهم اسفندماه 97 با حضور 72/08 درصد سهامداران و نمایندگان قانونی آنان و همچنین اعضای هیات مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، نماینده سازمان خصوصی سازی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از کارکنان و مسئولان فولاد خوزستان برگزار گردید.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، با عنایت به احراز حدنصاب، جلسه با انتخاب سید مجید موسویان احمد آبادی به عنوان رئیس جلسه و دعوت وی از محمدعلی عزت الهی و آرش ابجدپور ناظران جلسه، بازرس مستقل و نمایندگان سازمان خصوصی سازی، بورس اوراق بهادار، محمد کشانی مدیرعامل و علی اصغر مشهدی زاده بعنوان منشی، رسمیت یافت.

در این مراسم مهران عباس زاده مدیر استراتژی و تعالی سازمانی به بیان مختصری از عملکرد فولاد خوزستان و کسب دستاوردهای حاصل توسط این مجموعه بزرگ صنعتی اشاره نمود.

در ادامه سید مجید موسویان احمد آبادی رئیس جلسه، پس از ارائه گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، در خصوص لزوم افزایش سرمایه نکاتی را بیان نمود.

وی اظهار داشت: یکی از اقدامات فولاد خوزستان در سال گذشته، خرید معدن و تامین کنسانتره بود و چرخه‌ی معدن تا محصول نهایی با وجود کارخانجات مجاور فولاد خوزستان که بعنوان قطب دوم تولید فولاد کشور محسوب می شود، تکمیل خواهد شد.

گفتنی است مجمع پس از استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی به اتفاق آراء افزایش سرمایه شرکت را به شرح زیر تصویب نمود:

1) سرمایه شرکت از مبلغ 14/472/000 میلیون ریال به مبلغ 19/048/697 میلیون ریال از محل سود انباشته افزایش یافته و ماده 5 اساسنامه اصلاح گردید.

ماده 5 : میزان سرمایه و تعداد سهام

سرمایه شرکت مبلغ 19/048/697/000/000 ریال بوده که به 19/048/697/000 سهم عادی هزار ریالی با نام تقسیم شده و تماماً پرداخت گردیده است.

2) مجمع به هیئت مدیره اختیار داد تا در خصوص افزایش سرمایه بر اساس مقررات قانونی اقدام نماید.

3) مجمع به اتفاق آراء به آقای نادر چهارلنگی نژاد با حق توکیل به غیر وکالت داد تا با مراجعه به اداره ثبت شرکتها، نسبت به ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه اقدام و ذیل دفاتر و اوراق مربوطه را امضاء نماید.

جلسه مجمع عمومی فوق العاده فولاد خوزستان در ساعت 11:00 به پایان رسید.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری