افزایش تولید، افزایش سرمایه و برنامه ریزی برای خروج از ماده 141 برنامه شرکت معادن زغالسنگ البرز شرقی برای سال 98/ هدف گذاری تولید 200 هزار تن کنسانتره ذغال در سال جدید
پایگاه خبری معدن نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معادن زغالسنگ البرز شرقی با حضور منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان، شریف مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت معادن زغال سنگ البرز شرقی، فائز نماینده شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، مدیریت راهبری شرکتها، امور مجامع و سهام و حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت در روز 26 اسفند ماه 97 در محل سالن جلسات مدیر عامل ذوب آهن اصفهان برگزار گردید.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، در این مجمع منصور یزدی زاده ضمن عرض تبریک سال 98 به حاضرین به ارزیابی عملکرد شرکت معادن زغال سنگ البرز شرقی در سال 97 پرداخته و با سپاس از مدیریت و کارکنان این شرکت به دلیل عملکرد مناسب و ثمربخش در سال 97 بر افزایش تولید و سرمایه در این شرکت، کنترل هزینه ها و خروج از زیان انباشته تاکید کرد.

شریف مدیر عامل این شرکت نیز طی سخنانی به تشریح عملکرد سال 97 مجموعه تحت امر خود پرداخته و با ارائه آمار مربوط به تولید، فروش، درآمد و مسائل انسانی اهداف سال 98 شرکت را برشمرد.

شریف عبور از تولید 170 هزار تن کنسانتره در سال 97 و هدف تولید 200 هزار تن کنسانتره در سال 98، تسویه بدهی های مالی و مالیاتی شرکت در سال 97، اصلاح فرایندهای شرکت، سرعت روند کاهش زیان انباشته، پذیرش و دریافت کد بورس کالای ایران، مزایده اموال غیرمولد، مدیریت هزینه ها و برنامه ریزی برای خروج از ماده 141 و به روز رسانی حقوق و مزایای کارکنان شرکت را از مهمترین رئوس عملکرد این شرکت در سال 97 و اهداف 98 اعلام نمود و از همکاری های ذوب آهن اصفهان به عنوان سهام دار اصلی ودیگر اعضای هیئت مدیره البرز شرقی تشکر نمود.

در ادامه گزارش ترازنامه و صورت های مالی سود و زیان منتهی به 30 آذرماه سال 97 این شرکت توسط شرکت آزمون پرداز ایران مشهود نماینده حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت و مورد بررسی، تایید و تصویب قرار گرفت.

در این مجمع نمایندگان شرکت های تارابگین، پویش معادن ذوب آهن، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان و موسسه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان کماکان به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت انتخاب شدند.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری