ششمین جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی با شعار "بهره وری، بنیان رقابت پذیری در اقتصاد ملی" 27 خرداد توسط ایمیدرو برگزار می شود
پایگاه خبری معدن نیوز - ششمین جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی با شعار "بهره وری، بنیان رقابت پذیری در اقتصاد ملی" طی 27 خرداد امسال توسط ایمیدرو برگزار می شود.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به منظور تحقق چشم‌انداز، ماموریت و ارزش‌های سازمانی و همچنین اهداف استراتژیک خود طی سال‌های اخیر فعالیت‌های گسترده‌ای را در زمینه بهره‌وری آغاز کرده است. مدل بهره ‌وری معادن و صنایع معدنی مبتنی بر 8 معیار است که از دو حوزه توانمندساز و نتایج تشکیل شده است.

از دیگر اهداف ششمین جایزه بهره وری می توان به تشویق بنگاه‌ها برای انجام عملیات خودارزیابی و شناسایی نقاط قوت و نواحی قابل بهبود خود، شناسایی و برجسته کردن موفقیت‌های شرکت، ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربه‌های موفق بنگاه‌ها در زمینه ارتقاء بهره‌وری، ایجاد فضای رقابتی به منظور ارتقای بهره‌وری و معرفی بنگاه‌های موفق اشاره کرد.

بنابر این گزارش، ششمین جایزه بهره وری معاون و صنتایع معدنی 27 خرداد سال جاری در سالن همایش های هتل ارم برگزار می شود.خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری