سایر عناصر و مواد

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت Ferbasa برزیل به عنوان یکی از تولیدکنندگان فروآلیاژ و تنها تولیدکننده فروکروم آمریکا برنامه ریزی کرده تا سال 2021 بالغ بر 500 میلیون رئال (BRL) برزیل به منظور کاهش هزینه ها و افزایش ظرفیت تولید هزینه نماید.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید مس و کبالت کنگو طی 5 ماهه نخست سال جاری میلادی به ترتیب 11 درصد و 3 درصد افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز - تفاهم نامه ایمیدرو و سازمان حفاظت محیط زیست در جهت توسعه پایدار فردا امضا می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت نیکل این روزها روند صعودی قوی را تجربه می کند و نمودار ماهانه و هفتگی هر دو تداوم رشد را نشان می دهند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با اشاره به تاخیر در روند اجرایی معدن فسفات چرام گفت: با وجود فعالیت چندین شرکت داخلی و خارجی اما به‌علت نداشتن تکنولوژی فنی و مدرن روز استخراج و بهره‌برداری از این معدن با تاخیر روبرو شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران در نظر دارد فروش 17 هزار تن کنسانتره آهن معدن فسفات اسفوردی را به مزایده عمومی بگذارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: موانع پیش روی طرح تیتانیوم کهنوج را رفع می کنیم.

پایگاه خبری معدن نیوز - ​وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به هیچ وجه نمی پذیرم کالایی که در داخل تولید می شود و امکان ساخت داخل را دارد، وارد شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید جهانی لیتیوم طی سال 2018 میلادی 85 هزار تن اعلام شد. این در حالی است که ذخایر این ماده معدنی نیز رو به کاهش قرار دارد.

معدن نیوز - شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران در نظر دارد فروش سنگ آهک دانه بندی تولیدی مجتمع سنگ آهک پیربکران را به مزایده عمومی بگذارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید کرومیت در Odisha در ماه می افزایشی بود و این منطقه به تولید کروم کمک زیادی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید جهانی سنگ منگنز در آوریل سال جاری میلادی 1.5 میلیون تن کاهش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز -مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک گفت: میزان تولید و استخراج این مجتمع طی سال 97 نسبت به سال ماقبل آن افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید جهانی منگنز در سال 2018 میلادی با رشد 4 درصدی به 18 میلیون تن افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز - با پیشنهاد فریبرز زارعی مدیر عامل شرکت تامین ماسه ریخته گری، برای اولین بار کنسرسیوم تولیدکنندگان ماسه ریخته گری در روز چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه 98 برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- فریبرز زارعی به عنوان مدیرعامل شرکت تامین ماسه ریخته گری منصوب شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ارتقا و توسعه معدن و صنایع معدنی با توجه به ظرفیت مناسب ذخایر کشور، جزو پروژه های ویژه در سال جاری است و باید انقلابی در این حوزه ایجاد شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - مجری طرح تولید کاغذ کربنات کلسیم الیگودرز بر ضرورت توسعه صنعت تولید کاغذ از سنگ در کشور تاکید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو خبر داد: فردا، عملیات اجرای طرح احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ (کربنات کلسیم) در شهر الیگودرز (استان لرستان) آغاز می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید منگنز شرکت South32 به عنوان بزرگترین معدنکاری منگنز جهان در سه ماهه اول 2019 با افت 5 درصدی همراه شد.

گزارش تصویری