سایر عناصر و مواد

معدن نیوز - چین سهمیه تولید عناصر نادر خاکی کمتری را برای نیمه سال 2019 ارائه کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مالزی اثرات زیست محیطی را پیش از شروع تولید معادن بوکسیت ارزیابی می کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - در سال 2018 اوکراین 938 هزار و 900 تن منگنز به ارزش 182.7 میلیون تن وارد کرد که 27.9 درصد به لحاظ حجمی و 18.1 درصد به لحاظ ارزشی نسبت به سال 2017 افت داشت.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران در نظر دارد جمعا 3 هزار تن باریت را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

پایگاه خبری معدن نیوز - در 11 ماهه سال 97، 239 درصد از برنامه تولید در مجتمع فروکروم جغتای محقق شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - در ماه فوریه، میانگین قیمت نیکل برای معاملات آتی و سه ماهه به ترتیب 12649 دلار و 76 سنت در هر تن و 12723 دلار در هر تن بود که به ترتیب 10.4 و 10.6 درصد نسبت به ماه قبل رشد داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد 10 هزار تن کلوخه باریت معدن مهدی آباد را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

پایگاه خبری معدن نیوز - در 11 ماهه سال 97 شاهد رشد 37 درصدی تولید کنسانتره نفلین سینیت نسب به مدت مشابه سال 96 بوده ایم.

پایگاه خبری معدن نیوز - دانشمندان اروپایی قصد دارند تا سال 2025 در ماه معدنکاری کنند. این برنامه با هدف تولید انرژی هسته ای پاک انجام می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - واردات بوکسیت چین در ماه ژانویه 7 میلیون و 890 هزار تن گزارش شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - در 10 ماهه سال جاری تولید شمش آنتیموان در مجتمع طرح‌های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان رشد 49.09 درصدی داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی طی 10 ماهه امسال، 52 درصد افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- چین بیشترین منابع طبیعی جهان را در اختیار دارد که ارزش آنها 23 تریلیون دلار برآورد شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - یک شرکت خارجی و سرمایه‌گذار داخلی به صورت مشترک با رقمی بالغ بر 2.5 میلیون دلاری در کارخانه نفلین سینیت کلیبر سرمایه‌گذاری خواهند کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، گارگاه آموزشی مدیریت پسماند و ارائه راهکارهای مدیریت و امحای پسماند در صنایع معدنی برگزار کرد.

پایگاه خبری یمعدن نیوز - امروز و با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در همدان پروژه فاز دوم فذوسیلیس غرب پارس مورد بهره برداری قرار گرفت و عملیات اجرایی پروژه شمش منیزیم آغاز شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - با حضور اسحاق جهانگیری، فاز دوم فروسیلیس غرب پارس به ظرفیت 12 هزار تن در سال و سرمایه گذاری هزار میلیارد ریال و نیز اشتغال 5 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم افتتاح شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - در سه ماهه چهارم سال 2018 شرکت Nornickel روسیه بالغ بر 62 هزار تن نیکل تولید کرد که 16 درصد بالاتر از سه ماهه سوم بوده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - بهای نیکل برای تحویل در سه ماه آینده از بورس فلزات لندن در 31 ژانویه با 130 دلار رشد به 12 هزار و 480 دلار رسید که بالاترین میزان در 3 ماه اخیر بوده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت Horizonte Minerals مجوز احداث پروژه فرونیکل Araguaia در برزیل را از Semas که آژانس زیست محیطی دولت محسوب می شود، پیش از ساخت و ساز دریافت کرد.

گزارش تصویری