سایر عناصر و مواد

پایگاه خبری معدن نیوز - بازار جهانی قلع در بین ماه های ژانویه تا جولای 2019 کسری 4800 تنی را به ثبت رسانده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - صادرات کرومیت آفریقای جنوبی در ماه جولای به حدود 1.18 میلیون تن رسید که نسبت به 1.1 میلیون تن ماه قبل 6.8 درصد افزایش داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - میزان تولید کنسانتره مجتمع فسفات اسفوردی طی 5 ماهه نخست امسال، 18 درصد افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران در نظر دارد فروش 500 تن خاکه و 500 تن کلوخه فروکروم تولیدی مجتمع فروکروم جغتای را به مزایده عمومی بگذارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس از امضای قرارداد سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری احداث کارخانه فرو آلیاژ و کورد وایر در این منطقه خبر داد.

پایگاه خبری نیوز - میزان تولید کنسانتره مجتمع فسفات اسفوردی طی 4 ماهه نخست امسال، 14 درصد افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز - در پی تقویت قیمت نیکل در چند ماه اخیر، فعالان بازار با دقت سیاست های دولت اندونزی را دنبال می کنند.

پایگاه خبری معدن نیوز - قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: با اتمام عملیات اکتشافی فاز پی جویی در محدوده سنگان، برنامه های مرتبط با عناصر نادر خاکی در این منطقه، با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مجتمع فروکروم جغتای در تیرماه سال جاری موفق به ثبت رکورد تولید 1916 تن شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - براساس آمار گمرک روسیه، صادرات فروسیلیس این کشور در ماه می به حدود 27 هزار تن رسید که افت 23.1 درصدی نسبت به ماه گذشته که 30 هزار و 500 تن داشت.

پایگاه خبری معدن نیوز - سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (مرکز تحقیقات کاربرد مواد معدنی غرب کشور) فروش 15 تن بوهمیت مرکز تحقیقات کاربرد مواد معدنی غرب کشور (پایلوت آذر شهر) را به مزایده عمومی بگذارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت Ferbasa برزیل به عنوان یکی از تولیدکنندگان فروآلیاژ و تنها تولیدکننده فروکروم آمریکا برنامه ریزی کرده تا سال 2021 بالغ بر 500 میلیون رئال (BRL) برزیل به منظور کاهش هزینه ها و افزایش ظرفیت تولید هزینه نماید.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید مس و کبالت کنگو طی 5 ماهه نخست سال جاری میلادی به ترتیب 11 درصد و 3 درصد افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز - تفاهم نامه ایمیدرو و سازمان حفاظت محیط زیست در جهت توسعه پایدار فردا امضا می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت نیکل این روزها روند صعودی قوی را تجربه می کند و نمودار ماهانه و هفتگی هر دو تداوم رشد را نشان می دهند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با اشاره به تاخیر در روند اجرایی معدن فسفات چرام گفت: با وجود فعالیت چندین شرکت داخلی و خارجی اما به‌علت نداشتن تکنولوژی فنی و مدرن روز استخراج و بهره‌برداری از این معدن با تاخیر روبرو شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران در نظر دارد فروش 17 هزار تن کنسانتره آهن معدن فسفات اسفوردی را به مزایده عمومی بگذارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: موانع پیش روی طرح تیتانیوم کهنوج را رفع می کنیم.

پایگاه خبری معدن نیوز - ​وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به هیچ وجه نمی پذیرم کالایی که در داخل تولید می شود و امکان ساخت داخل را دارد، وارد شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید جهانی لیتیوم طی سال 2018 میلادی 85 هزار تن اعلام شد. این در حالی است که ذخایر این ماده معدنی نیز رو به کاهش قرار دارد.

گزارش تصویری