سرب و روی

پایگاه خبری معدن نیوز - میزان استخراج و تولید شرکت های سرب و روی ایمیدرو (مهدی آباد، نخلک و انگوران) طی 5 ماهه نخست سال 98 افزایش یافت. در این میان معادن مهدی آباد و انگوران رشد سه رقمی ثبت کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - نشست هم اندیشی صنعت سرب و روی با نگرش ویژه بر تکنولوژی ها در راستای تدوین طرح جامع سرب و روی کشور با حضور صاحبان صنایع مربوطه، نخبگان و دانشگاهیان این حوزه، سازندگان تجهیزات مرتبط و نیز مدیران ایمیدرو در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس جمعیت هلال احمر بهاباد از ریزش معدن سرب و روی بهاباد خبر داد و گفت: هنگام ریزش، دو کارگر در معدن محبوس شدند.

پایگاه خبری معدن نیوز - بازارهای جهانی طی نیمه نخست سال جاری میلادی به ترتیب با کمبود عرضه 65 هزار تنی سرب و 134هزار تنی روی مواجه شدند.

پایگاه خبری معدن نیوز - امید فلاح، مدیر مجتمع سرب و روی انگوران با بیان این مطلب گفت: 4 هزار متر عملیات حفاری در بخش زیر زمینی معدن انگوران شامل احداث 2 تونل به طول هر کدام یک هزار متر، احداث رمپ به طول 800 متر، احداث تونل دسترسی به کانال و نیز احداث حفرهایی در افق های مختلف است.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر مجتمع سرب و روی انگوران گفت: طرح تجهیز و استخراج سولفوره معدن انگوران در هفته دولت با حضور مقامات افتتاح می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - براساس اعلام آخرین گزارش وزارت معادن و انرژی پرو، تولید کنسانتره مس پرو در ماه ژوئن 195 هزار و 461 تن گزارش شده که در مقایسه با ژوئن سال قبل افت 3.98 درصدی داشته است چراکه تولید ژوئن سال قبل 206 هزار و 929 تن بوده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- صبح روز گذشته و در نخستین روز از هفته دولت و با حضور استاندار کرمان و جمعی از مدیران، فرماندار و امام جمعه بم نخستین کارخانه تولید شمش روی در شهرستان بم افتتاح شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت های سرب و روی ایمیدرو طی 4 ماهه نخست سال 98، رشد استخراج و تولید را تجربه کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - میزان تولید و استخراج واحدهای سرب و روی ایمیدرو طی 3 ماهه نخست 98 اعلام شد که میزان استخراج ماده معدنی واحدهای تولیدکننده سرب و روی در این مدت 349 هزار و 764 تن بوده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - بازار جهانی روی طی 5 ماهه نخست سال جاری میلادی با کمبود 123 هزار تنی و بازار سرب با کسری 42 هزار مواجه شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- میزان تقاضا برای فلز سرب در 3 ماه ابتدایی سال 2019 میلادی کاهش داشت. همچنین تولیدکنندگان این فلز نیز از تولید خود در مدت یادشده کاستند.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران در نظر دارد فروش ماده معدنی سولفوره و کربناته از بخش زیرزمینی و کم عیار روباز معدن انگوران در 11 پارتی جداگانه را به مزایده عمومی بگذارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - افت تقاضای سرب عرضه جهانی این ماده معدنی طی 4 ماهه نخست سال جاری میلادی را کاهش داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید معادن روی جهان طی سال های آینده روند رو به رشدی دارد و بالارفتن ظرفیت تولید یکی از مهمترین دلایل این امر اعلام شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - چین در ماه می 59 هزار و 300 تن روی تصفیه شده وارد کرد که درمقایسه با آوریل به میزان 23.57 درصد کاهش داشت اما از ماه می سال گذشته 0.32 درصد بالاتر بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو در نشست هم اندیشی با انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران بر تهیه مدل استخراج و فروش خاک معدن سرب و روی انگوران تاکید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت سرب مقاومت 20 روزه را شکسته و دیروز موفق به عبور از مقاومت 40 روزه شد و به سمت میانگین متحرک 100 روزه یعنی 1980 دلار در حال حرکت است!

پایگاه خبری معدن نیوز- بورس کالا از پذیرش محصول شمش سرب یک شرکت در بازار اصلی این بورس خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- مصرف سرب طی سال 2018 میلادی از تولید این ماده معدنی پیشی گرفت.

گزارش تصویری