اخبار استان ها

پایگاه خبری معدن نیوز - بخش معادن استان زنجان برای 2 هزار و 671 نفر اشتغال ایجاد کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- فرماندار اردستان گفت: پروژه معدن مس آهنگ، بزرگ‌ترین پروژه معدن استان اصفهان است که با راه‌اندازی این پروژه 1000 نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 4 میلیون و 500 تن موادمعدنی از معادن چهارمحال و بختیاری استخراج شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: در سال گذشته 35 میلیارد تومان حقوق دولتی معادن در استان فارس جمع آوری شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس خانه معدن استان قم با بیان اینکه 140 معدن در استان قم دارای پروانه بهره برداری هستند، گفت: فقط 40 معدن می‌تواند فعالیت اقتصادی داشته باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز- سرپرست فرمانداری بردسکن از بهره برداری دو معدن طلا و فاز دوم کارخانه نساجی مدرس تا یکماه آینده در این شهرستان خبرداد.

پایگاه خبری معدن نیوز- مسئول روابط عمومی شرکت زغال سنگ البرز شرقی از آغاز به‌کار مجدد معدن زغال‌سنگ تخت (واقع در شهرستان مینودشت) با 235 کارگر خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - امروز با حضور وجیه اله جعفری، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، معاون اکتشاف و بهره برداری و نیز مجری طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس ایمپاسکو و سرپرست سازمان صمت فارس ،جلسه بررسی پتانسیل های های معدنی و صنعتی استان فارس در محل استانداری این استان برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - سید رضا عظیمی؛ مجری طرح فعال سازی، احیا و توسعه معادن کوچک مقیاس روز گذشته در جمع اعضای کارگروه این طرح در ایمیدرو گفت: در حال حاضر اطلاعات وسیع و مفیدی از معادن کوچک 5 استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان،‌ زنجان، خراسان جنوبی و مرکزی آماده شده به طوری که نوع ماده معدنی، ذخایر،‌ عیار و نیازهای فعالسازی آن معادن مشخص شده اند.

پایگاه خبری معدن نیوز- استاندار آذربایجان غربی از متقاضی شدن شرکت ایمیدرو برای سرمایه‌گذاری در راه‌اندازی صنایع پایین دستی معادن طلای تکاب خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون امور معادن و اکتشافات معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: تولید شمش طلای استاندارد بین المللی با برند کردستان از جمله برنامه های سازمان صمت در این استان است.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ساماندهی و تجهیز ماشین آلات معدنی در مقابله با حوادث ناشی از سیلاب در سطح استان خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی غرب کشور (سنندج) گفت: ذخیره معادن این استان با صدور گواهی و پروانه‌های اکتشاف جدید از 620 میلیون تُن فعلی به حدود 700 میلیون تُن در سال جاری افزایش پیدا خواهد کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم با بیان اینکه استان در مسیر رونق تولید حرکت می کند، افزود: همه دستگاه های اجرایی باید در راستای رفع موانع تولید و رونق تولید تلاش کنند که در این راستا بسته ای پیشنهادی تدوین شده است تا با بررسی زوایای آن با تقسیم وظایف و تعیین راهبردهای کلان استان و نهایی شدن این بسته به عنوان یک سند کلان اجرایی شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان برآوردهای اولیه خسارت سیل به واحدهای صنفی و تولیدی این استان را بیش از 265 میلیارد تومان اعلام کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - طی احکامی جداگانه از سوی رضا رحمانی، سعید نبیل به عنوان رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان قزوین و رضا فیروزه به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی منصوب شدند.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حال حاضر 9 معدن سرب و روی در استان فعال است.

پایگاه خبری معدن نیوز- ‌معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از 588 میلیون تن ذخیره معادن استان خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- استاندار کهگیلویه وبویراحمد در سلسله برنامه‌ها و دیدارهای هفتگی با خداداد غریب پور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در تهران در خصوص توسعه و تقویت ظرفیت‌های معدنی دیدار و گفت و گو کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بردسکن گفت: بیش از 300 میلیارد تومان در واحدهای صنعتی و معدنی و نیز در بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده، این شهرستان به لحاظ موقعیت معادن برای سرمایه‌گذاران بهشت است.

گزارش تصویری