سایر

پایگاه خبری معدن نیوز- وزیر نفت شایعه‌های مربوط به هپکو و حمله سایبری به تأسیسات نفتی را تکذیب کرد و گفت: این اخبار را دروغگوها منتشر می‌کنند.

پایگاه خبری معدن نیوز - حامد جوادی مدیرعامل شرکت بسپار صنعت آبنوس در مصاحبه تصویری با معدن نیوز با بیان اینکه این شرکت یک شرکت دانش بنیان است گفت: این شرکت از سال 90 فعالیت خود را آغاز کرد و در زمینه نگهداری تجهیزات فلزی فعال بوده و تجربیات سایر کشورها در این زمینه را در حیطه کاری خود گنجانده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - واگذاری پر حاشیه شرکت آلومینیوم المهدی-هرمزال به عنوان غول آلومینیوم ایران ما را بر ان داشت تا این موضوع را واکاوی نموده و به بررسی آن از طریق برخی اخبار و اطلاعات موثق رسیده نماییم که از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز- سازوکار تعیین قیمت حامل‌های انرژی با توجه به شرایط اقتصادی کشور در جلسه شورای‌عالی هماهنگی سران قوا بررسی شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 16 ماه است که در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و علیرغم این وضعیت، نهضت ساخت داخل را آغاز کردیم.

پایگاه خبری معدن نیوز- توجه به ظرفیت های سیستان و بلوچستان یکی از اولویت های وزارت صمت است و 29پروژه معدنی در این وزارتخانه پیکیری می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه امسال صادرات غیرنفتی استان اصفهان افزایش180 درصدی داشته است، گفت: پایانه بار هوایی (کارگوترمینال) فرودگاه شهید بهشتی اصفهان پتانسیل خوبی برای این استان فراهم می کند که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - مشاور رئیس جمهور آمریکا در مسائل چین Michael Pillsbury، در تاریخ 19 سپتامبر اعلام کرد که اگر توافق با چین در آینده کوتاه حاصل نشود، دونالد ترامپ آماده است تا دور جدید تعرفه ها و حتی 100 درصدی را بر روی کالاهای چینی تحمیل کند.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت نهایی شاخص نفت خام برنت دیروز (جمعه، 29 شهریورماه) به 64 دلار و 29 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به 58 دلار و 9 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز -تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته ی چهارم لیگ برتر فوتبال کشور، صدرنشین را شکست داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 29 سنت معادل 0.45 درصد افزایش به 64 دلار و 69 سنت رسید و در آستانه جهش هفتگی 7.7 درصدی قرار گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - لوح زرین فدراسیون فوتبال به مدیرعامل گهرزمین اهدا شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت نفت پس از روز‌ها التهاب که در پی مختل شدن نیمی از تولید نفت عربستان سعودی براثر حملات پهپادی ایجاد شده بود در معاملات روز پنج‌شنبه تحت تاثیر وعده ریاض برای احیای تولید تا پایان سپتامبر، افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- روسیه پس از حکم یک دادگاه اتحادیه اروپا درباره خط لوله آلمانی اوپال، ممکن است برای بستن قرارداد چند ساله با این بلوک و اوکراین برای فروش گاز طبیعی تردید پیدا کند.

پایگاه خبری معدن نیوز- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از آغاز مجدد فعالیت معادن سنگ آهن راین با شرط به‌کارگیری 70 درصد نیروهای بومی این منطقه خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیر تسهیل تولید صنایع و معادن منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو گفت: معادن منیزیم شمال آذربایجان غربی قابلیت استخراج 60 هزار تن از این ماده استراتژیک را در سال دارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون برنامه ریزی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : ایدرو در سال مالی جاری بیش از 500 میلیارد ریال برای راه‌اندازی تکمیل طرح های صنعتی تابعه خود در سیستان و بلوچستان هزینه کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- پس از حمله به تاسیسات نفتی عربستان در روز شنبه بازارهای نفت در روز دوشنبه آشفته بودند. پالایشگاه های آسیا به دنبال جایگزینی برای عرضه نفت عربستان می گردند. تولیدکنندگان نفت آمریکا تلاش خود را برای صادرات نفت خام افزایش داده اند. عربستان سعودی هم سعی می کند صادرات محصولات پالایش شده خود را حفظ کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - وزارت تجارت و صنایع هند اعلام کرد که قصد دارد ارزش صادرات سالانه را در 5 سال آتی به یک هزار میلیارد دلار برساند. این وزارت خانه ااعلام کرده علیرغم کاهش سرعت رشد اقتصاد جهانی، دستیابی به این هدف بسیار دشوار است اما غیر ممکن نمی باشد.

گزارش تصویری