سایر

پایگاه خبری معدن نیوز- ادعای دروغین وزیر خارجه آمریکا که مدعی شد ایران آماده است تا بر سر برنامه موشکی خود مذاکره کند موجب شد قیمت نفت بیش از 3 درصد سقوط کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - دبیر سومین جشنواره ملی کیمیا گفت: در این جشنواره، روی 5 محور معدنی برای هنرمندان و عکاسان تمرکز شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- آمریکا چاره ای ندارد جز اینکه معافیت عراق از تحریم‌های ایران را مدام تمدید کند تا این کشور بتواند برق و گاز ایران را بخرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: پساب شهر بروجن برای صنعت فولاد سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - فولاد هرمزگان نیز همچون ذوب آهن برای حضور در اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که 27 تا 30 تیر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود اعلام آمادگی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ذوب آهن اصفهان به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه بومی سازی صنعت فولاد، برای حضور در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید اعلام آمادگی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایدرو با اشاره به راه اندازی نهضت ساخت داخل توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، تاکید بر نهضت ساخت داخل را یکی از جلوه‌های مهم نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید معرفی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار توسعه ارتباط بین صنعت و دانشگاه و پارک های علم و فناوری شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - همایش رونق تولید با احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس 8 مرداد امسال برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- واردات نفت هند در ژوئن امسال یعنی یک ماه پس از لغو معافیت ها از تحریم نفتی ایران 13.33 درصد کاهش داشت که نشان می دهد این کشور در جایگزینی نفت ایران ناکام بوده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - با همت معدنکاران سخت کوش، درایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و حمایت های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و تدبیر و پیشنهاد مشاوره در طرح احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، معدن مس رمشک در منطقه جنوب کرمان در فاز اول به مرحله اجرا درآمد.

پایگاه خبری معدن نیوز- ساخت کارخانه تولید کربن با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان مه ولات آغاز شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- امروزه و با توجه به وضعیت نابسامان شرایط اقتصادی کشور، صادرات به عنوان یک گزینه راهبردی کارآمد و قابل اتکا از سوی مسئولان و تصمیم گیرندگان در نظر گرفته شده است و برای این منظور نفوذ به کشورهای منطقه و 15 کشور همسایه در دستور کار قرار گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اکتشاف در حوزه معادن کوچک از برنامه های وزارت صمت در سال جاری است.

پایگاه خبری معدن نیوز- طلای سیاه امروز در بازار جهانی با روند افزایشی قیمت‌ها مواجه بود تا جایی که هر بشکه نفت برنت دریای شمال به ارزش 66 دلار و 72 سنت به فروش رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی‌ها نشان می‌دهد حجم مخازن سدها در ماه جاری نسبت به خرداد ماه با کاهش نسبی به رقم 79 درصد رسیده است.

معدن نیوز - صبح روز دوشنبه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت فرهنگی ورزشی گل‌گهر به همراه سرمربی تیم فوتبال با جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر پیرامون آخرین وضعیت آماده‌سازی تیم و تکمیل ورزشگاه برای مسابقات لیگ برتر دیدار و گفتگو کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - حسین متصدی مدیرعامل زغال سنگ البرز مرکزی در نشست خبری با اصحاب رسانه و در پاسخ به سوال خبرنگار معدن نیوز در خصوص بحث تعیین تکلیف گلیران در شورای عالی معادن گفت؛ در شورای عالی معادن دفاعیات را انجام داده ایم و منتظر تصمیم گیری هستیم.

پایگاه خبری معدن نیوز- معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: امسال از سوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری شده و مهمترین برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز تحقق این شعار محوری است.

پایگاه خبری معدن نیوز- معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه امسال برای صادرات در بخش معدن و صنایع معدنی 9 میلیارد دلار است.

گزارش تصویری