رویدادها و گزارش های ویژه

پایگاه خبری معدن نیوز - یک کادر تخریبی برج مارتین که مقر و دفتر مرکزی سابق کارخانه فولاد Bethlehem بود را ظرف چند ثانیه تخریب کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - به نظر می رسد کمبود الکترود گرافیتی که در چین از سال 2017 و به جهت تعطیلی واحدهای آلاینده الکترود گرافیتی رخ داد به دلیل افزایش قابل توجه تولید الکترود در این کشور و نیز رشد صادرات در سه ماهه اول سال 2019 در حال برطرف شدن است.

پایگاه خبری معدن نیوز - شانزدهمین مراسم سالروز بزرگداشت روز معدن، اول خرداد در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- ششمین جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی با شعار "بهره وری، بنیان رقابت پذیری در اقتصاد ملی" طی 27 خرداد امسال توسط ایمیدرو برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - برنامه «شب جُنگ هنرِ مس» در تهران برگزار شد. «جُنگ هنرِ مس»، فصل‌نامه‌ای فرهنگی‌هنری است که با حمایت روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه، به فرهنگ‌وهنر کرمان می‌پردازد.

پایگاه خبری معدن نیوز - آخرین مهلت برای ثبت نام در کنفرانس "آسیایی فلزات تولید فولاد" دوبی تا آخر وقت شنبه 7 اردیبهشت ماه می باشد و متقاضیان جهت ثبت نام با شماره 88920184 تماس حاصل نموده یا از طریق ارسال پیام به واتس آپ و تلگرام شماره 09914150397 هماهنگی های لازم را انجام دهند.

پایگاه خبری معدن نیوز - «کنفرانس آسیایی فلزات تولید فولاد» توسط «انجمن فلزات آهنی هندوستان IIMA» و با همکاری «انجمن تولید کنندگان آهن اسفنجی هندوستان SIMA» 29 و 30 آوریل (9 و 10 اردیبهشت ماه 98) در شهر دوبی برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - معدن نیوز در نظر دارد شرکت های معدن و صنایع معدنی دنیا را به مخاطبان خود معرفی نماید و از اینرو تلاش می شود در طول هر هفته چند شرکت مورد رضد و بررسی قرار گرفته و اطلاعات آن جهت استفاده مخاطبان انتشار یابد. در ابتدا به سراغ شرکت گلنکور رفتیم. شرکت گلنکور که در زمینه تولید، بازاریابی و توزیع کالاهای حوزه انرژی، کشاورزی و فلزات فعال است دارای دفتر مرکزی در Baar واقع در کشور سوئیس می باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز - نمایشگاه صنعت ساختمان ایران در محل نمایشگاه بین المللی بغداد از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می گردد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست با حضور شرکت ملی صنایع مس ایران، از 24 تا 27 فروردین‌ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - چشم انداز سال 2040 عمان اهمیت بسیار زیادی به بخش معدن به منظور گسترش فضای رقابتی و رشد می‌دهد و همچنین قصد بر توسعه این صنعت را دارد. این استراتژی در کنار کشفیات قابل توجه مواد معدنی و پروژه‌های عظیم در عمان، فرصت‌های بسیاری را برای سرمایه گذاری در بخش توسعه مواد معدنی، معدن، اکتشافات و عملیات معدنی فراهم می‌کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - گردهمایی مدیران سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با محوریت بررسی برنامه ها، اهداف و چشم انداز این سازمان در سال 98 امروز برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - کنفرانس بازارهای فولاد آسیا 2019 در تاریخ 10 و 11 آوریل (21 و 22 فروردین 98) در شهر "هوشی مین" ویتنام از سوی موسسه صاحب نام "کالانیش" برگزار می گردد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: در صادرات، موضوع ارز و بازگشت آن به سامانه نیما و نیز تامین ارز واحدهای صنعتی هماهنگی خوبی با بانک مرکزی داریم.

پایگاه خبری معدن نیوز - فاز دوم کارخانه فرو سیلیس همدان به ظرفیت 12 هزار تن و سرمایه گذاری هزار میلیارد ریال همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ماهنامه بازار شهر با رویکرد تمرکز بر بازار و زیر ساخت های مرتبط با معدن و صنایع معدنی متولد شد.

معدن نیوز - آیین گشایش نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار صبح امروز با حضور ایمیدرو و شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - نخستین نمایشگاه و جشنواره ملی فولاد ایران دی ماه برگزار می شود و این فرصتی استثنایی برای فعالان صنایع فولاد است.

پایگاه خبری معدن نیوز - کنفرانس تجارت مواد خام و فولاد آسیا روز جمعه 23 نوامبر (2 آذر) توسط موسسه کالانیش در مرکز تجارت جهانی کامودیتیز، سنگاپور برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- کنفرانس تخصصی بین المللی تجارت مواد خام و فولاد آسیا (Asia Steel & Raw Materials Trade Summit) از سوی موسسه معتبر کالانیش (KALLANISH) در تاریخ 23 نوامبر 2018 برابر با 2 آذر 97 در هتل Marriott Tang Plaza برگزار می شود.

گزارش تصویری