رویدادها و گزارش های ویژه

پایگاه خبری معدن نیوز - گردهمایی مدیران سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با محوریت بررسی برنامه ها، اهداف و چشم انداز این سازمان در سال 98 امروز برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - کنفرانس بازارهای فولاد آسیا 2019 در تاریخ 10 و 11 آوریل (21 و 22 فروردین 98) در شهر "هوشی مین" ویتنام از سوی موسسه صاحب نام "کالانیش" برگزار می گردد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: در صادرات، موضوع ارز و بازگشت آن به سامانه نیما و نیز تامین ارز واحدهای صنعتی هماهنگی خوبی با بانک مرکزی داریم.

پایگاه خبری معدن نیوز - فاز دوم کارخانه فرو سیلیس همدان به ظرفیت 12 هزار تن و سرمایه گذاری هزار میلیارد ریال همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ماهنامه بازار شهر با رویکرد تمرکز بر بازار و زیر ساخت های مرتبط با معدن و صنایع معدنی متولد شد.

معدن نیوز - آیین گشایش نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار صبح امروز با حضور ایمیدرو و شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - نخستین نمایشگاه و جشنواره ملی فولاد ایران دی ماه برگزار می شود و این فرصتی استثنایی برای فعالان صنایع فولاد است.

پایگاه خبری معدن نیوز - کنفرانس تجارت مواد خام و فولاد آسیا روز جمعه 23 نوامبر (2 آذر) توسط موسسه کالانیش در مرکز تجارت جهانی کامودیتیز، سنگاپور برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- کنفرانس تخصصی بین المللی تجارت مواد خام و فولاد آسیا (Asia Steel & Raw Materials Trade Summit) از سوی موسسه معتبر کالانیش (KALLANISH) در تاریخ 23 نوامبر 2018 برابر با 2 آذر 97 در هتل Marriott Tang Plaza برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- اداره هوانوردی آمریکا با تمدید هشدار سالانه به هواپیماهای عبوری از ایران، به آن‌ها توصیه کرده در عبور از آسمان ایران احتیاط به خرج دهند.

اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش مشتری 14 و 15 شهریور ماه در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- انفجار معدن زغال‎سنگ در جنوب غرب پاکستان 18 کشته بر جا گذاشت.

پایگاه خبری معدن نیوز- در پی نامه نگاری‌های هفته‌های گذشته، فی ما بین وزیر صمت و رئیس جمهور کشور مبنی بر معرفی باندهای مافیایی خودرو و انتشار خبرهای آن در خبرگزاری‌ها، وزیر صمت از معرفی کردن افراد سودجو به روحانی و مردم سخن به میان آورد.

پایگاه خبری معدن نیوز- دومین جشنواره ملی عکس معدن، پاییز سال جاری و در نیمه دوم آبان ماه برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- ششمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته در مراسمی با حضور مهدی کرباسیان، رئیس هیأت‌عامل ایمیدرو، محمدرضا بنی‌اسدی‌راد، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، علی محمدی، عضو هیأت‌مدیره شرکت مس، محمدجواد فدایی، سرپرست استانداری کرمان، مهدی حسینی‌نژاد، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان و جمعی دیگر از مسئولان استان و مدیران شرکت ملی صنایع مس ایران آغاز به کار کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- سرمایه گذاری مهر اقتصاد، از شرکت های تابعه «بنیاد تعاون بسیج»، سهامدار اصلی شرکت های «کروی» و «تکنو» است. به دلایل نامشخص، یک ماه پیش، 50 درصد سهام کروی به ارزش بازار 400 میلیارد تومان، به زیرمجموعه شرکت تکنو منتقل شده است. این در حالی است که ارزش بازار تکنو به مراتب پایین تر از این بلوک 50 درصدی است و با وجود رشد شدید قیمت سهام تکنو در یک ماه اخیر، ارزش آن به 44 میلیارد تومان رسیده است. معدن نیوز در تحلیل خود به این رویداد و تاثیر آن بر سهام این شرکت معدنی بورسی پرداخته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- بیستمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد که زمستان هر سال توسط انجمن آهن و فولاد ایران و با همکاری یکی از واحدهای فولاد کشور در یکی از شهرهای صاحب صنعت برگزار می گردد امسال در تاریخ 8 و 9 اسفند ماه به مدت دو روز با رویکرد "توسعه صنعت فولاد با حفظ محیط زیست و بازیافت پسماندها" و با یاری شرکت فولاد خوزستان، فولاد مبارکه، فولاد آلیاژی ایران، تهیه و تولید مواد معدنی ایران و فرانسوز یزد در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در روز پنج شنبه و با حضور دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و دکتر شریعتمداری، وزیر صنعت معدن و تجارت طرح کنسانتره سازی گروه توسعه ملی مورد بهره برداری قرار گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز- در روز پنج شنبه و با حضور دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و دکتر شریعتمداری، وزیر صنعت معدن و تجارت طرح گندله سازی اپال پارسیان مورد بهره برداری قرار گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز- تولید فولاد خام ترکیه در 11 ماهه ابتدایی امسال با رشد 12.7 درصدی به 34 میلیون و 200 هزار تن رسید.

گزارش تصویری