بازار سرمایه

پایگاه خبری معدن نیوز - بورس کالا امروز (دوشنبه) در نخستین روز پاییز میزبان عرضه مس، فولاد، سرب، روی و طلا خواهد بود.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس اتحادیه طلا و جواهر از ثبات قیمت طلا و سکه در بازار خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز 4 میلیون و 61 هزار تومان و طلای 18عیار هم 409 هزار و 600 تومان شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - سرپرست معاونت صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از تشکیل کار گروه و میز تخصصی طلا، جواهرات و فلزات گرانبها با حضور اتحادیه ها و تشکل ها در وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا روز جمعه با 0.2 درصد افزایش به 1501 دلار و 35 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز 4 میلیون و 57 هزار تومان و طلای 18عیار هم 409 هزار و 600 تومان شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت فولاد خوزستان به علت بهبود قابل ملاحظه در عملکرد مالی نسبت به سال گذشته و از میان شرکت‌های پذیرفته شده نزد بورس تهران و فرابورس ایران در فهرست 40 شرکت برتر سال 1397 قرار گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی که اکثر معامله گران در انتظار تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا به حاشیه بازار رفتند، ثابت بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیران شرکت های برتر بورسی به جلسه با عضو تشخیص مصلحت نظام فراخوانده شدند که نام مدیران 11 شرکت معدن و صنایع معدنی در میان اشخاص فراخوانده شده دیده می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ریزش 2064 واحدی به رقم 302 هزار و 395 واحد رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در بازار با کاهشی نزدیک به 50 هزار تومان به قیمت 3 میلیون و 995 هزار تومان فروخته می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - طلا فلز گران بهایی که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد؛ عده ای از آن برای سرمایه‌گذاری و عده‌ای از آن برای تزئین و زیبایی استفاده می‌کنند اما مصرف آن در برخی از کشورهای جهان بیش از استاندارد جهانی است.

پایگاه خبری معدن نیوز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز یکشنبه 24 شهریورماه میزبان عرضه 3 هزار و 40 تن مس کاتد، 20 هزار تن مس کم عیار، 575 تن شمش روی، 50 تن شمش سرب، 4 هزار و 500 تن شمش هزار پوندی و 500 تن بیلت آلومینیوم،25 هزار تن شمش بلوم، 11 هزارو 595 تن سبد تیرآهن، 7 هزار و 700 تن سبد میلگرد و 120 تن سولفورمولیبدن است.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص بورس روز جاری با رشد 3198 واحدی در پایان معاملات به 299 هزار و 930 واحد رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت جهانی طلا طی روز‌های اخیر افت شدیدی داشته به طوری که قیمت هر اونس طلا دیروز با 8.5 دلار کاهش به 1491 دلار رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - در 9 ماه اخیر علی رغم افت ارزش یوآن و تشدید جنگ تجاری با آمریکا، ذخایر ارز خارجی چین به 3.1072 تریلیون دلار جهش کرد، در حالی که ذخایر طلای این کشور هم با 99 تن (2.89 میلیون اونس) افزایش روبرو شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- طلا روز جمعه پس از معاملات پرنوسانی که در بازار جهانی سپری کرد، کاهش هفتگی دیگری را به ثبت رساند اما تحلیلگران خوش بینی محتاطانه‌ای به صعود این فلز ارزشمند در هفته جاری دارند.

پایگاه خبری معدن نیوز - براساس آمارهای بانک صنعت ومعدن، چهار طرح فولاد میانه (آذربایجان شرقی)، سفید دشت (چهارمحال و بختیاری)، قائنات (خراسان جنوبی) و شادگان (خوزستان) در مجموع یک میلیارد و 153 میلیون یورو از این بانک دریافت کردند که بیش از 38 درصد تسهیلات تخصیصی به طرح های فولادی است.

پایگاه خبری معدن نیوز- 2 میلیون بشکه میعانات گازی پارس جنوبی در رینگ بین‌الملل بورس انرژی با قیمت پایه 56 دلار و 9 سنت برای هر بشکه عرضه می‌شود. به گزارش شانا به نقل از شر

گزارش تصویری