بازار سرمایه

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت دلار در حالی روز گذشته در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر 12 هزار تومان رسید که قیمت‌ طلا، سکه و ارز هم مثل روزهای گذشته روند کاهشی طی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران در مورد بخشنامه بانک مرکزی به شبکه بانکی، مبنی بر دستورالعمل تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط گفت: نظام بانکی کشور بیمار است و توان پرداخت تسهیلات را ندارد؛ زیرا بانک‌ها، بنگاه‌دار شده‌اند. بنابراین صدورالعملی که بانک مرکزی و یا دولت مصوب می‌کند، تحقق پیدا نمی‌کند.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر، از مدیریت بانک مرکزی در کاهش نرخ ارز و نیز طلا خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت فولاد آلیاژی کیمیای صبای اسفراین با حضور معاون پارلمانی ریاست جمهوری و از طریق ویدئو کنفراس و به دستور رییس جمهور در سفر کاروان تدبیر و امید به خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد کاهش به 1410 دلار و 73 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- محمد ولی کارشناس حوزه طلا و جواهر قیمت بازار طلا و سکه22 تیر را اعلام کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 0.85 درصد افزایش به 1415 دلار و 75 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- همزمان با رشد جزئی قیمت طلای جهانی، قیمت طلا در بازار ایران نیز افزایش اندک یافته است؛ هم اکنون هر گرم طلای 18 عیار 430 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهارآزادی 4 میلیون و 528 هزار تومان قیمت خورده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- رفتارهای اروپا پس از خروج آمریکا از برجام نشان می‌دهد اروپا به دنبال نگه داشتن ایران در برجام در کنار حفظ اهرم‌های فشار علیه ایران است تا ایران را درباره مسائل موشکی و منطقه‌ای پای میز مذاکره بنشاند. اما اینستکس چگونه اروپا را به این هدف می‌رساند؟

پایگاه خبری معدن نیوز- در حالی که احتمال اینکه فدرال رزرو آمریکا در ماه جاری میلادی نرخ بهره را به میزان قابل توجهی کاهش ندهد بالا رفته است، ارزش دلار بالا رفته و همین موضوع سبب افت قیمت طلا در بازارهای جهانی شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیرعامل بانک توسعه صادرات و هیات همراه از کارخانه فروسیلیس ایران در شهر سمنان بازدید و با مدیران آن دیدار و گفتگو کرد. فروسیلیس در صنایع فولادسازی کاربردهای متنوع و استراتژیکی را دارد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد کاهش به 1396 دلار و 80 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- یک کارشناس با بیان اینکه نوسانات بازار ارز و طلای جهانی از کاهش قیمت طلا و سکه جلوگیری کرده است، گفت: میزان تقاضا در بازار کاهش یافته و خرید مردم به سمت طلاهای ریز که با قدرت خرید آنها همخوانی دارد سوق پیدا کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی گفت: کارخانه استحصال شمش طلا در این شهرستان به دلیل نبود زیرساخت های روشنایی معابر، آسفالت جاده منتهی به کارخانه، گاز و خط تلفن امکان بهره برداری ندارد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی در پی افت ارزش دلار و تجدید نگرانی‌ها نسبت به تجارت جهانی، به بالاترین حد در بیش از یک هفته اخیر صعود کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص بورس تهران با افزایش 1153 واحد به کانال 248 هزار واحدی بازگشت، شاخص هم وزن به عدد 59 هزار و 206 واحد رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.4 درصد افزایش به 1389 دلار و 49 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص کل بورس در روز جاری در ابتدای بازار تا 1400 واحد مثبت شد، ولی به تدریج کاهش یافت و در نهایت با کاهش 45 واحدی به ارتفاع 248 هزار و 533 واحد و ارزش معاملات بورس و فرابورس به رقم 19 هزار و 415 میلیارد ریال رسید. این در حالیست که شاخص هم وزن 227 واحد مثبت بود.

پایگاه خبری معدن نیوز- سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 573 هزار تومان و طلای 18عیار هم 433 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت ملی نفت ایران، اطلاعیه دوازدهمین نوبت عرضه نفت خام سبک در رینگ بین‌الملل بورس انرژی در تاریخ سه‌شنبه، 11 تیرماه 1398 را منتشر کرد.

گزارش تصویری