طلا و نقره

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس اتحادیه طلا و جواهر از ثبات قیمت طلا و سکه در بازار خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز 4 میلیون و 61 هزار تومان و طلای 18عیار هم 409 هزار و 600 تومان شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - سرپرست معاونت صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از تشکیل کار گروه و میز تخصصی طلا، جواهرات و فلزات گرانبها با حضور اتحادیه ها و تشکل ها در وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا روز جمعه با 0.2 درصد افزایش به 1501 دلار و 35 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز 4 میلیون و 57 هزار تومان و طلای 18عیار هم 409 هزار و 600 تومان شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی که اکثر معامله گران در انتظار تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا به حاشیه بازار رفتند، ثابت بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در بازار با کاهشی نزدیک به 50 هزار تومان به قیمت 3 میلیون و 995 هزار تومان فروخته می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - طلا فلز گران بهایی که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد؛ عده ای از آن برای سرمایه‌گذاری و عده‌ای از آن برای تزئین و زیبایی استفاده می‌کنند اما مصرف آن در برخی از کشورهای جهان بیش از استاندارد جهانی است.

پایگاه خبری معدن نیوز - در 9 ماه اخیر علی رغم افت ارزش یوآن و تشدید جنگ تجاری با آمریکا، ذخایر ارز خارجی چین به 3.1072 تریلیون دلار جهش کرد، در حالی که ذخایر طلای این کشور هم با 99 تن (2.89 میلیون اونس) افزایش روبرو شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- طلا روز جمعه پس از معاملات پرنوسانی که در بازار جهانی سپری کرد، کاهش هفتگی دیگری را به ثبت رساند اما تحلیلگران خوش بینی محتاطانه‌ای به صعود این فلز ارزشمند در هفته جاری دارند.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی تحت تاثیر آمار اقتصادی آمریکا که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، به روند کاهشی روز گذشته ادامه داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، کاهش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر تشدید جنگ تجاری آمریکا و چین که تقاضا برای خرید دارایی‌های امن را تقویت کرد، افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز -شرکت استرالیایی سان استون متالز 51 درصد سهام پروژه مس-طلای برامادروسِ شرکت کانادایی کرنر استون کاپیتال ریسورسز را، با فراهم کردن هزینه های 3.4 میلیون دلاری مقرر این پروژه طی سه سال، به دست آورده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.4 درصد کاهش به 1535 دلار و 69 سنت رسید.

پایشگاه خبری معدن نیوز - تولید طلا در استرالیا طی سال مالی 2019-2018 میلادی به 321 تن رسید که رکوردی جدید را در تولید طلای این کشور به ثبت رساند.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا پس از این که اعلام تعرفه‌های جدید چین و آمریکا بر علیه واردات یکدیگر باعث شد بازارهای سهام به هم بریزند، از رکورد 6 ساله خود هم بالاتر رفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت طلا در بازارهای جهانی 0.3 درصد کاهش پیدا کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در حالی که سرمایه گذاران در انتظار انتشار صورت مذاکرات نشست ماه جولای فدرال رزرو هستند تا سرنخ هایی احتمالی از کاهش بیشتر نرخ بهره در آمریکا به دست بیاورند، قیمت طلا پس از بازگشت به بالای 1500 دلار در جلسه قبل امروز نسبتا کم نوسان بود.

پایگاه خبری معدن نیوز- هم‌اکنون هر گرم طلای 18 عیار 417 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی 4 میلیون و 170 هزار تومان قیمت خورده است.

گزارش تصویری