معدن نیوز - همانگونه که مستحضرید بانک صنعت و معدن در سال 1396 در اجرای طرح رونق تولید علیرغم منابع محدود با پرداخت بیش از 37 درصد از تسهیلات ، دارای رتبه اول در شبکه بانکی استان بوده است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، سید حسین حسینی محمدی و یارالله نصیری روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت بوشهر و ایلام با ارسال نامه هایی خطاب به علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن از خدمات این بانک قدردانی کردند.

سید حسین حسینی محمدی در بخشی از نامه ارسالی خود آورده است:

همانگونه که مستحضرید بانک صنعت و معدن در سال 1396 در اجرای طرح رونق تولید علیرغم منابع محدود با پرداخت بیش از 37 درصد از تسهیلات ، دارای رتبه اول در شبکه بانکی استان بوده است.

لذا بدینوسیله از خدمات ارزشمند و اهتمام شایسته جنابعالی و همکاران خدوم بانک صنعت و معدن بوشهر که در راستای پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید مبنی بر رونق تولید بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط زمینه ساز تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ایجاد تحرک و افزایش تولید و اشتغال استان می‌باشد ارج نهاده و مراتب تقدیر و سپاس خود را ابراز می‌نمایم.

یارالله نصیری نیز در بخشی از نامه خود بیان داشت: به پشتوانه ارزش‌های اخلاقی و ایمانی ، تلاش‌ها و خدمات بی شائبه جنابعالی در راستای حمایت مالی از صنعتگران و اختصاص تسهیلات مورد نیاز طرح‌های مورد نیاز طرح‌های صنعتی متوسط و کوچک استان ایلام فضیلت‌ها و برکات ارزشمندی را به ثمر نشانده که شایسته سپاسگزاری است.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری