پایگاه خبری معدن نیوز - بر اساس این گزارش، رتبه برترین فعال سامانه مدیریت دانش در زمینه دانش برتر از نظر تعداد کاربردهای ثبت شده در سامانه توسط همکاران را علیرضا سعیدی معاون سامانه‌های فرایندی اداره توسعه فاوا و سامانه‌های فرایندی کسب کرده است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، فعالان برتر سامانه مدیریت دانش بانک صنعت و معدن به تفکیک برترین دانش ثبت شده از لحاظ میزان بکارگیری آن توسط سایرین، فعالترین دانشکار از لحاظ میزان مشارکت در ثبت و بکارگیری دانش و نیز میزان فعالیت در انجمن‌های خبرگی و همچنین فعالترین مدیریت‌های بانک به لحاظ عملکرد پرسنل آن مدیریتها در سامانه در سال 96 معرفی شدند.

 با استقرار سامانه مدیریت دانش در بانک صنعت و معدن و جاری شدن نسخه جدید دستورالعمل مدیریت دانش در بانک، در نیمه دوم سال 1396 حدود نیمی از همکاران محترم در این سامانه عضو شده اند.

 در این بازه زمانی تعدادی زیادی از همکاران عضو سامانه موفق شدند با ثبت و به اشتراک گذاری دانش و تجربیات خود در حوزه‌های مختلف مرتبط با فرآیندهای اجرائی بانک و همچنین با بکارگیری دانش ثبت شده توسط دیگر همکاران، در رشد و شکوفایی این نظام و افزایش بهره وری به کمک دانش و تجربیات جمعی در بانک مؤثر واقع شوند.

 مطابق ضوابط ناظر بر پایش نظام مدیریت دانش بانک، فعالان برتر این سامانه به تفکیک برترین دانش ثبت شده از لحاظ میزان بکارگیری آن توسط سایرین، فعالترین دانشکار از لحاظ میزان مشارکت در ثبت و بکارگیری دانش و نیز میزان فعالیت در انجمن‌های خبرگی و همچنین فعالترین مدیریت‌های بانک به لحاظ عملکرد پرسنل آن مدیریتها در سامانه در سال 96 معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، رتبه برترین فعال سامانه مدیریت دانش در زمینه دانش برتر از نظر تعداد کاربردهای ثبت شده در سامانه توسط همکاران را علیرضا سعیدی معاون سامانه‌های فرایندی اداره توسعه فاوا و سامانه‌های فرایندی کسب کرده است.

 در زمینه دانشکاران برتر در سال 1396 بر اساس میزان فعالیت مفید در سامانه مدیریت دانش و امتیاز دانشی محاسبه شده توسط سامانه مدیریت دانش، علی کچویی کارشناس مالی شعبه شکوهیه قم ، رسول اسمعیلیان صدرآباد کارشناس مالی شعبه شهرک صنعتی خضر آباد یزد و علیرضا سعیدی معاون سامانه‌های فرایندی اداره توسعه فاوا و سامانه‌های فرایندی توانستند رتبه‌های برتر را کسب کنند.

 واحدهای دانشی برتر بانک صنعت و معدن در سال 1396 بر اساس گزارش و میزان فعالیت پرسنل مدیریت‌ها در سامانه مدیریت دانش را نیز مدیریت امور شعب (سرپرستی‌های استانی و شعب)، مدیریت آموزش و پژوهش و مدیریت اعتبارات تشکیل داده اند.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری