تقدیر نماینده مجلس از بانک صنعت و معدن
پایگاه خبری معدن نیوز - بانک صنعت و معدن توانسته وضعیت صنعت و معدن کشور را متحول کند و علاوه بر اعطای تسهیلات، به عنوان یک مشاور در کنار تولیدکنندگان و صنعتگران حضور موثری دارد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، محمد وحدتی نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی از بانک صنعت و معدن جهت ارائه تسهیلات و بهره برداری شرکت پرشین نوش پرمیس تقدیر و تشکر کرد و گفت: افتتاح این شرکت نقش به سزایی در توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال در منطقه بستان آباد و استان آذربایجان شرقی دارد.
وی در مراسم افتتاحیه شرکت پرشین نوش پرمیس افزود: این بانک توانسته با مدیریت ارشد کارآمد و با روحیه کاری بالا و سابقه درخشان ، در جهت خدمات رسانی به صنعت و تولید کشور اقدامات موثری را انجام دهد.
وحدتی گفت: بانک صنعت و معدن توانسته وضعیت صنعت و معدن کشور را متحول کند و علاوه بر اعطای تسهیلات، به عنوان یک مشاور در کنار تولیدکنندگان و صنعتگران حضور موثری دارد.
نماینده مردم بستان آباد بیان داشت: این بانک در زمینه تامین مالی طرح‌های زیرساخت توسعه ای کشور نظیر بخش‌های فولاد، نیروگاهی ، پتروشیمی، سیمان و راه آهن اقدامات بسیار مثبت و ارزنده ای را انجام داده است.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری