اهدا جایزه مدیریت دانش با رویکرد توسعه در جهان به میدکو/ میدکو الگوی نمونه دانشی در توسعه کشور ایران معرفی شد
پاگاه خبری معدن نیوز- جایزه کنفرانس جهانی مدیریت دانش سال 2018 به هلدینگ میدکو اهدا شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، کنفرانس جایزه جهانی مدیریت دانش تحت عنوان هفته دانشی از 10 تا 14 سپتامبر 2018 (19 تا 23 شهریور 97) در محل سازمان تجارت جهانی (WTO) در ژنو سوییس برگزار شد.

این جایزه در سال 2010 توسط گروهی از خبرگان مدیریت دانش با هدف شناسایی سازمان‌ها و افراد فعال در زمینه مدیریت دانش با رویکرد توسعه در سطح کشور، منطقه و جهان طراحی و به صورت سالیانه برگزار می شود.

در مراسم سال 2018 که باحضور قائم مقام سازمان تجارت جهانی (WTO)، نماینده سازمان ملل و مدیران ارشد و اساتید برجسته مدیریت دانش و انجمن های مدیریت دانش سوئیس، هلند و اتریش برگزار شد، دو سازمان از طرف اعضای کمیته های علمی و فنی به عنوان برنده جایزه سال معرفی شدند که شرکت میدکو بخاطر سبک رهبری و مدیریت در توسعه و اشتغال زایی با بکارگیری و مدیریت صحیح دانش و مهارت خبرگان در راه اندازی واحدهای تولیدی در سطح کشور به عنوان شرکت ایرانی، موفق به کسب این جایزه گردید.

در این مراسم دکتر برندنر، یکی از بنیانگذاران و طراحان مدل مدیریت دانش با رویکرد توسعه نسبت به معرفی توانمندی های میدکو در سطح کشور و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی پرداخت و میدکو را یک الگوی نمونه دانشی برای توسعه کشور ایران معرفی کردند.

پیش از این سازمان های زیر موفق به دریافت این جایزه شده اند:

• سازمان انرژی اتمی، آقای یوکیا آمانو در سال 2011
• سازمان برنامه های توسعه ای سازمان ملل UNDIP)) در سال 2012
• سازمان یونسکو UNESCO)) در سال 2015
• شرکت فولادی VOSestal pine آلمان در سال 2015
• سازمان ناظر برنامه های توسعه ای سازمان ملل در سال 2017


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری