در ناحیۀ نورد سرد انجام شد؛ طراحی، ساخت و نصب تابلوهای کنترل از راه دور «متال کلاد» در خطوط اصلاح
پایگاه خبری معدن نیوز- با طـــراحـــی، ســــاخت و بهره برداری موفقیت آمیز از دو عدد تابلوی کنترل از راه دور «متال کلاد» (سوپروایزری) در خطوط اصلاح 2 و 3 واحد خطوط نهایی ناحیۀ نورد سرد، امکان قطع و وصل تابلو با سهولت و ایمنی بیشتر فراهم شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، کارشناس برق واحد خطوط نهایی نورد سرد با اعلام این خبر گفت: متال کلاد کورکتیو 3 شامل 2 عدد ترانسفورماتور مخصوص تابلوی پاورسنتر و 2 عدد ترانسفورماتور مخصوص درایوهای SINAMICS است و همچنین متال کلاد کورکتیو 2 نیز علاوه بر ترانسفورماتورهای مشابه فوق، تأمین تغذیه ترانسفورماتورهای روشنایی قسمتی از سالن های خطوط نهایی را نیز بر عهده دارد.

محمدرضا عطایی افزود: برای پیشگیری از هرگونه اتصال در تابلوی متال کلاد و صدمات جانی احتمالی، اقدام اصلاحی با عنوان ساخت تابلوی سوپروایزری (تابلو کنترل از راه دور) در نظر گرفته شد.

وی تصریح کرد: به منظور اجرای پروژۀ فوق، تیمی متشکل از واحد خطوط نهایی، تعمیرات تخصصی قسمت رگولاسیون و دفتر فنی تعمیرات تشکیل شد و پس از بازدید از تابلوهای مشابه در اتاق برق نورد سرد، طرح اولیه و نقشه های مربوط تهیه و درخواست ساخت دو عدد تابلوی سوپروایزری به تعمیرات مرکزی داده شد. در ادامه، تابلوهای ساخته شده بر روی متال کلاد کورکتیو 2 و 3 نصب، تست و با موفقیت راه اندازی شد.

این کارشناس برق واحد خطوط نهایی نورد سرد کسب این موفقیت را مرهون حمایت های مدیریت ناحیۀ نورد سرد و همکاری و تلاش کارکنان خطوط نهایی، تعمیرات تخصصی، دفتر فنی تعمیرات، تعمیرات مرکزی و شرکت احیا فرایند دانست و از تمام همکارانی که در اجرای این پروژه نقش داشتند، تشکر و قدردانی کرد.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری