فولاد و آهن

پایگاه خبری معدن نیوز -فرمانده انتظامی "کوار" در استان فارس از مرگ یک کارگر بر اثر ریزش مواد معدنی در کارخانه ذوب آهن خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - جشن گلریزان جهت آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمدهرمزگان، با حضور علی مهربان قائم مقام و معاون ادارای و مالی ستاد دیه کشور، مسئولان استان، معاونین و مدیران فولادهرمزگان و با مشارکت خیرین در سالن اجتماعات شهرک فجر (شهرک گاز) بندرعباس برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر برنامه ریزی و مدیریت مالی فولاد هرمزگان جنوب گفت: فولاد هرمزگان در سال 97 توانسته عملکرد بسیار مناسبی از خود نشان دهد و به راستی باید به مدیران این شرکت فولادی و همچنین به سهامدار عمده آن یعنی فولاد مبارکه دست مریزاد گفت که به درستی و با موقیعیت سنجی درست توانستند این شرکت را به چنین سطحی از بهره وری ارتقا دهند.

پایگاه خبری معدن نیوز- دوره آموزشی کاربردی "استراتژی های صادرات محصولات فولادی در شرایط تحریم" با تدریس کیوان جعفری طهرانی تحلیلگر ارشد بازارهای بین المللی فولاد و معدن توسط آکادمی ملی فولاد برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام، پهلوانی سرپرست گروه ملی و تنی چند از مدیران شرکت، ضمن دیدار با حجت الاسلام و المسلمین «سید عبدالنبی موسوی فرد» نماینده جدید ولی فقیه در استان، گزارشی در خصوص پتانسیل و توانمندیها و همچنین موضوعات کلان مجموعه ارایه و طی آن بکارگیری کلیه ظرفیت های استان بمنظور تامین هر چه سریعتر منابع مالی از سهامدار و بهبود وضعیت شرکت مورد تاکید قرار گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل فولاد خوزستان در نشستی صمیمی با کارکنان واحد بازرسی و نظارت گفت: مبنای عملکرد واحد بازرسی و نظارت پیشگیری از وقوع جرم است.

پایگاه خبری معدن نیوز - اختتامیه ممیزی شخص ثالث در زمینه نظام مدیریت انرژی (ISO 50001) با هدف صحه گذاری و ایجاد اطمینان از انطباق فرآیندها و فعالیت های شرکت فولاد خوزستان با استاندارد بین المللی مرجع کسب گواهی برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت ذوب آهن به‌عنوان یک برند شناخته شده، محصولات خود را به بیش از 25 کشور صادر می‌کند. بدون شک ریل هم پس از اخذ تائیدیه های بین‌المللی جای خود را در سبد محصولات صادراتی باز خواهد کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - براساس آخرین اطلاعات وزارت بازرگانی آمریکا و موسسه آهن و فولاد آمریکا، درخواست مجوزهای واردات فولاد برای ماه آوریل 2 میلیون و 894 هزار تن بود که 3.6 درصد از مجوزهای ماه مارس یعنی 2 میلیون و 794 هزار تن بیشتر است. همچنین از میزان نهای کل واردات ماه آوریل یعنی 2 میلیون و 271 هزار تن بالغ بر 27.4 درصد بیشتر است.

پایگاه خبری معدن نیوز - به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه با مدیران و کارکنان روابط عمومی این شرکت دیدار و ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مدیریت و کارکنان این حوزه از تلاش آنان قدردانی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز -به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات، دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت با مجموعه مدیریت روابط عمومی در سومین روز این هفته که تحت عنوان "روابط عمومی، امید آفرینی، شور و نشاط در جامعه" نامگذاری شده است در دفتر ایشان برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - خانواده خبرنگار شهید مدافع حرم، شهید محسن خزایی از مدیریت روابط عمومی فولاد مبارکه قدردانی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - با وجود رشد 13 درصدی تولید فولاد چین در ماه آوریل 2019 و رشد 10 درصدی در مجموع سال 2019 تا به امروز، موجودی انبارهای بیلت تانگشان چین همچنان نزولی است و طی 2 ماه اخیر، 67 درصد کاهش داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت از عملیات نصب تجهیزات سنگین پروژه فولادسازی این شرکت خبر داد. به گفته محمود ارباب‌زاده پیشرفت طرح هم اکنون به 75 درصد رسیده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که اگر بخواهیم از پس مشکلات اقتصادی برآییم باید اشتغال‌زایی را اولویت قرار دهیم اظهار داشت: با وجود این رویکرد از سوی فولاد مبارکه و ارادۀ مسئولان شهرستان مبارکه مبنی بر حمایت از صنعت، ما مطمئنا به نتایج بهتری در خصوص تعامل مستحکم‌تر منطقه و صنعت خواهیم رسید.

معدن نیوز - منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان افزود: سال گذشته به دلیل تحریم های ظالمانه استکبار،ذوب آهن اصفهان سختی های بسیاری را متحمل شد اما با همدلی و هم افزایی کارکنان خویش که تعداد 5800 نفر از این شاغلین بومی شهرستان لنجان هستند،توانست گام های بسیار خوبی را در مسیر تولید بردارد که از جمله آنها می توان به تولید محصول استراتژیک ریل با تنوع گوناگون اشاره نمود که ارزآوری بسیار خوبی برای کشور دارد. در تنوع محصول ریل می توان به تولید ریل مورد نیاز مترو اصفهان در این کارخانه نیز اشاره کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه پیامی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی منتشر کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و در آستانه بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، شرکت فولاد هرمزگان موفق به دریافت تندیس ستاره طلایی روابط عمومی ایران شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - در آستانه 27 اردیبهشت ماه، گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، شرکت فولاد خوزستان موفق به دریافت تندیس ستاره طلایی روابط عمومی ایران شد. ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران عصرگاه 25 اردیبهشت ماه 98 با حضور نخبگان این حوزه در مجموعه تلاش وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز -رضا صفریان، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی به معدن نیوز گفت: شرکت فولاد هرمزگان در مسئولیت های اجتماعی همواره پیشتاز است و تلاش دارد تا در حوزه مسئولیت اجتماعی مشارکت فعال داشته باشد.

گزارش تصویری