صنايع معدني

پایگاه خبری معدن نیوز -فرمانده انتظامی "کوار" در استان فارس از مرگ یک کارگر بر اثر ریزش مواد معدنی در کارخانه ذوب آهن خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - اردشیر سعد محمدی در جلسه تولید مجتمع مس شهربابک و مجتمع مس سرچشمه در دیدار با مدیران و روسای امور تولیدی و توسعه‌ای گفت: شرکت مس باید در بخش فلزی، برترین شرکت معدنی کشور باشد و این مهم جز با حمیت پرسنل و ارائه ایده و خلاقیت و وجود یک برنامه عملیاتی و دقیق محقق نمی‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - جشن گلریزان جهت آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمدهرمزگان، با حضور علی مهربان قائم مقام و معاون ادارای و مالی ستاد دیه کشور، مسئولان استان، معاونین و مدیران فولادهرمزگان و با مشارکت خیرین در سالن اجتماعات شهرک فجر (شهرک گاز) بندرعباس برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر برنامه ریزی و مدیریت مالی فولاد هرمزگان جنوب گفت: فولاد هرمزگان در سال 97 توانسته عملکرد بسیار مناسبی از خود نشان دهد و به راستی باید به مدیران این شرکت فولادی و همچنین به سهامدار عمده آن یعنی فولاد مبارکه دست مریزاد گفت که به درستی و با موقیعیت سنجی درست توانستند این شرکت را به چنین سطحی از بهره وری ارتقا دهند.

پایگاه خبری معدن نیوز- دوره آموزشی کاربردی "استراتژی های صادرات محصولات فولادی در شرایط تحریم" با تدریس کیوان جعفری طهرانی تحلیلگر ارشد بازارهای بین المللی فولاد و معدن توسط آکادمی ملی فولاد برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامِرد گفت: عملیات اجرایی احداث کارخانه سیمان در این منطقه به زودی توسط بخش خصوصی آغاز می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت سیمان سفید نی ریز با هدف افزایش صادرات به بازارهای برون مرزی، پروژه اخذ گواهینامه (CE) محصول جهت صادرات به اروپا را تعریف کرد و هم اکنون موفق به اخذ این گواهینامه شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام، پهلوانی سرپرست گروه ملی و تنی چند از مدیران شرکت، ضمن دیدار با حجت الاسلام و المسلمین «سید عبدالنبی موسوی فرد» نماینده جدید ولی فقیه در استان، گزارشی در خصوص پتانسیل و توانمندیها و همچنین موضوعات کلان مجموعه ارایه و طی آن بکارگیری کلیه ظرفیت های استان بمنظور تامین هر چه سریعتر منابع مالی از سهامدار و بهبود وضعیت شرکت مورد تاکید قرار گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل فولاد خوزستان در نشستی صمیمی با کارکنان واحد بازرسی و نظارت گفت: مبنای عملکرد واحد بازرسی و نظارت پیشگیری از وقوع جرم است.

پایگاه خبری معدن نیوز - طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی کمیته آمار قزاقستان، تولید مس تصفیه شده این کشور در 4 ماهه اول امسال با رشد 8.8 درصدی به 149 هزار و 499 تن رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - اختتامیه ممیزی شخص ثالث در زمینه نظام مدیریت انرژی (ISO 50001) با هدف صحه گذاری و ایجاد اطمینان از انطباق فرآیندها و فعالیت های شرکت فولاد خوزستان با استاندارد بین المللی مرجع کسب گواهی برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ناصر تقی زاده با صدور حکمی از سوی خداداد غریب پور به عنوان "مشاور رئیس هیئت عامل ایمیدرو منصوب شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت ذوب آهن به‌عنوان یک برند شناخته شده، محصولات خود را به بیش از 25 کشور صادر می‌کند. بدون شک ریل هم پس از اخذ تائیدیه های بین‌المللی جای خود را در سبد محصولات صادراتی باز خواهد کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هیئت مدیره هلدینگ میدکو در جلسه اخیر خود مرحله دوم افزایش سرمایه شرکت را مورد بحث و بررسی قرار داد و مقرر شد با توجه به ضرورت ها و نیاز به اصلاح ساختار مالی شرکت، مرحله دوم افزایش سرمایه از 29 هزار میلیارد ریال به 36 هزار میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران صورت گیرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - جمشید ملارحمان با مصوبه هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شد. وی با این مصوبه جایگزین ناصر تقی زده شد که به مدت 4 سال مدیریت آن مجموعه را برعهده داشت.

پایگاه خبری معدن نیوز - براساس آخرین اطلاعات وزارت بازرگانی آمریکا و موسسه آهن و فولاد آمریکا، درخواست مجوزهای واردات فولاد برای ماه آوریل 2 میلیون و 894 هزار تن بود که 3.6 درصد از مجوزهای ماه مارس یعنی 2 میلیون و 794 هزار تن بیشتر است. همچنین از میزان نهای کل واردات ماه آوریل یعنی 2 میلیون و 271 هزار تن بالغ بر 27.4 درصد بیشتر است.

پایگاه خبری معدن نیوز - به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه با مدیران و کارکنان روابط عمومی این شرکت دیدار و ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مدیریت و کارکنان این حوزه از تلاش آنان قدردانی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - علی ارجمندی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه گفت: در پایان سال 97 شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه موفق به عقد دو قرارداد شامل انعقاد قرارداد حمل اسیدسولفوریک و احداث کارخانه فلوتاسیون سرباره شد که هر دو از سودآوری بالایی برخوردار هستند.

پایگاه خبری معدن نیوز - اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در دیدار با نمایندگان بازنشستگان شرکت مس گفت: برنامه‌ریزی لازم جهت ایجاد شرایط مناسب اقتصادی صندوق در برنامه کار شرکت مس قرار دارد.

پایگاه خبری معدن نیوز -به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات، دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت با مجموعه مدیریت روابط عمومی در سومین روز این هفته که تحت عنوان "روابط عمومی، امید آفرینی، شور و نشاط در جامعه" نامگذاری شده است در دفتر ایشان برگزار شد.

گزارش تصویری