ورزش بنگاه ها

پایگاه خبری معدن نیوز - جواد نکونام با قراردادی دو ساله به عنوان سرمربی فولاد خوزستان انتخاب شد.

معدن نیوز - حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه طی پیامی نایب قهرمانی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان را تبریک گفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - فرماندار شهرستان مبارکه در پیامی نایب قهرمانی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در مسابقات لیگ برتر ایران را تبریک گفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - آیین استقبال از تنها نماینده صعودکننده حاضر فوتبال کشورمان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا با حضور پرشور هواداران تیم، چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - تیم های فوتبال ذوب آهن ایران و الزورا عراق در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 23 سه شنبه 17 اردیبهشت به مصاف هم رفتند.

پایگاه خبری معدن نیوز - از روزهای پایانی سال گذشته سیل در مناطق غربی و جنوبی کشور آغاز شد و خسارات زیادی را به مناطق و تأسیسات وارد کرد، در این شرایط بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی آمادگی خود را برای ارسال کمک به مناطق سیل‌زده آغاز کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - آکادمی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان برای فصل 1398 از کودکان علاقه مند به فوتبال ثبت نام بعمل می آورد.

پایگاه خبری معدن نیوز - محمّدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تجلیل از مدیران و تیم اجرایی باشگاه فرهنگی-ورزشی گل گهر سیرجان،صعود تیم فوتبال این باشگاه به لیگ برتر را تبریک گفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - مجمع نمایندگان استان کرمان در طی پیامی صعود تیم فوتبال گلگهر سیرجان به لیگ برتر را تبریک گفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - نماینده ولی فقیه و امام جمعه سیرجان با صدور پیامی صعود دو تیم فوتبال «گل گهر» و «آرمان گهر» را به دسته بالاتر فوتبال کشور تبریک گفت و ضمن قدردانی از زحمات همه کسانی که در این موفقیت های بزرگ سهیم بوده اند؛ از مسئولان امر خواست برای حضور قدرتمند این دو تیم در دسته بالاتر تمهیدات لازم را بیندیشند.

پایگاه خبری معدن نیوز -تیم فوتبال گل گهر سیرجان در فاصله یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ یک به لیگ برتر کشور صعود کرد و در مسابقات لیگ نوزدهم نماینده استان کرمان خواهد بود.

معدن نیوز - تیم فوتبال ذوب آهن که با شرایطی دشوار گام در لیگ قهرمانان آسیا گذاشته بود، با پیروزی برابر تیم الوصل امارات صعودش به مرحله بعدی را قطعی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز -سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: از همه هواداران فولاد که تیم را تا آخر بازی تشویق کردند عذرخواهی می کنم و مسئولیت این باخت به عهده من است.

پایگاه خبری معدن نیوز - تیم کادر فنی باشگاه فولاد خوزستان در دیداری که به منظور حمایت از سیل زدگان خوزستانی برگزار شد، رسانه ورزش استان خوزستان را شکست داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ناصر تقی زاده مدیرعامل گل گهر در بازدید از مناطق سیل زده خوزستان گفت: در دیدار و جلسه ای که با فرماندار شهرستان حمیدیه داشتیم، مقرر گردید بعد از اخذ مجوزهای لازم و همچنین اماده سازی زمین و زیرساخت ها توسط فرمانداری این شهرستان شرکت معدنی و صنعتی گل گهر یک سالن ورزشی چند منظوره در حمیدیه احداث کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - سیل در استان خوزستان به گونه ای است که اکنون آب به شهر اهواز و حتی به نزدیکی ورزشگاه غدیر رسیده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - در آستانه دیدار تیم های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و استقلال تهران، مدیران سازمانهای اجرایی استان، برای برگزاری هرچه بهتر این دیدار و همچنین رفع مشکلات باقی مانده ی استادیوم نقش جهان برای دیدارهای آتی سپاهان، از این استادیوم بازدید میدانی به عمل آوردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - کاروان ذوب آهن بعد از ثبت دومین برد متوالی در بامداد امروز به نصف جهان بازگشت تا برای ادامه بازی های لیگ آماده شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان محموله های را با هدف کمک به سیل زدگان لرستان ارسال کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با تقدیر از هواداران این باشگاه در امدادرسانی به سیل زدگان گفت: امیدواریم با برنامه ریزی صحیح شاهد کاهش التیام و به حداقل رساندن خسارتها به هم استانی های سیل زده عزیزمان باشیم.

گزارش تصویری